top of page

Kimiz ve Hizmetlerimiz

Sahip olduğu beceriler ve bilgilerden bir hizmet yaratarak daha geniş bir kitlenin faydalanmasını sağlamak isteyen, sektörün dev firmalarında çalışmış bir avuç yetenek kazanımı personeliyiz. Bir işe alımcı ve aynı zamanda birer aday olarak iki tarafı da biliyoruz ve işe alım süreçlerindeki önemli noktaları paylaşmak istiyoruz. Biliyoruz ki biz hile yapmıyoruz, farkındalık yaratmak istiyoruz. Verdiğimiz hiçbir hizmette de sizden farklı biri olmanızı önermiyoruz. Tek istediğimiz, bazen birkaç sayfada bazen de birkaç saatte kendinizi en iyi nasıl anlatabileceğinizi göstermek. 

İK uzmanları olarak sizlere hem özgeçmiş hazırlama hizmeti veriyor hem de hazırladığınız özgeçmişlerin profesyonel gözlerden değerlendirmesini sunuyoruz. 

undraw_Resume_re_hkth.png

Hizmetlerimiz

Artık CV hazırlama hizmeti de veriyoruz!

Resume folder-cuate.png

CV İnceleme

İşe alım uzmanları özgeçmişini değerlendirsin ve sana detaylı bir rapor göndersin. Tavsiyelerine kulak asarak özgeçmişini yeniden hazırlarsan hayallerindeki işe bir adım daha yaklaşmış olacaksın.

Profile data-bro.png

CV Hazırlama

Özgeçmişlerin epey kişisel olmaları gerektiğine inanıyoruz. Seni tanıyıp işe alım uzmanlarının hayır diyemeyeceği bir CV hazırlayarak sana hayalindeki işe kavuşman için yardım ediyoruz.

Experts-pana.png

Danışman

CV hizmetlerimize ek olarak, "Danışman" planını tercih etmen durumunda bir yıl boyunca kariyer planlamanda sana yardımcı oluyoruz. 

Gelin, hayallerinizdeki işe bir adım daha atalım.

undraw_online_resume_re_ru7s.png
bottom of page