top of page

Kişisel Verilerini Nasıl Kullanıyoruz?

Bizlere özgeçmişini gönderiyorsun ve içindeki bilgilerin çoğu bugün senin hakkında hassas veriler kategorisine giriyor. Biz de bu verileri neden ve nasıl kullandığımızı anlatıyoruz. Dikkatli bir şekilde okumanı ve bizi tanımanı isteriz. 

Hangi verilerini alıyoruz?

Career Adroit olarak şimdilik sadece özgeçmiş inceleme ve iyileştirme hizmeti veriyoruz. Bu yüzden bize gerekli olan bilgilerin özgeçmişinin içinde yer alanlar, eposta adresin ve telefon numaran ve adın soyadın. Bunları istememizin sebebi ise seninle iletişimi sağladığımızdan emin olmak. Hizmetimizin modeli gereği önce ödeme yapıyorsun ve 24 saat içinde bizden bir geri dönüş alıyorsun. Ücret ödedikten sonra hizmetin sana ulaştığından emin olmamız için mutlaka sana ulaşacağımız en az iki alternatif adresinin olması gerektiğini düşünüyoruz.

Ödeme yaparken kullanılan diğer bütün bilgilerin hepsi bizim dışımızda gerçekleşiyor. Ödeme esnasında senden istenen bilgilerin hiçbiri bizimle paylaşılmaz. Şu anda ödemelerimizi iyzico üzerinden yapıyoruz ve ödemede kullanılan tüm bilgiler onların sorumluluğunda. 

Bilgilerini nasıl kullanıyoruz?

Öncelikle yeni kanun gereği özgeçmişini sadece bulut tabanlı sistemlerde kaydetmemiz gerektiğini söylemek isteriz. Özgeçmişini hem görüntülerken hem de incelerken bulut tabanlı platformları kullanıyoruz ve sana hizmetimizi verdikten sonra özgeçmiş dosyanı siliyoruz. Bundan emin olabilirsin. Bizden "Danışman" paketini satın aldığında sen aksini isteyene kadar bir yıl boyunca, bahsettiğimiz platformlarda saklıyoruz. 

Özgeçmişinde yer alan bilgilerin hepsini, hizmetin ana unsurları oldukları için sadece inceleme ve iyileştirme amaçlarıyla kullanıyoruz. İletişim bilgilerini ise sadece seninle doğrudan iletişime geçmek için kullanıyoruz. Bu amaçlar dışında www.careeradroit.com (Wix altyapısını kullanır) web sitesiyle paylaştığın bilgilerin hiçbiri bizim tarafımızdan başka hiçbir amaçla kullanılmaz. Wix, Jotform ve iyzico aracılığıyla paylaşılan bilgilerinin üçüncü tarafta nasıl kullanıldıklarına dair bilgilendirmeleri bahsi geçen platformların kendi web sitelerinden edinebilirsin. 

Bahsi geçen platformların kullanılması, verilerinin yurtdışındaki sunucularda kullanılmasını gerektirebilir. Bu yüzden hizmetimizi aldığında ve bir özgeçmiş gönderdiğinde bunu kabul etmiş sayıldığını da unutmamanı rica ederiz. 

bottom of page