top of page

Üniversiteli misin?

Üniversite öğrencisiysen ve kariyerine sağlam bir başlangıç yapmak istiyorsan sana kolaylık sağlıyoruz. Hayalindeki işe yerleşmek için harcayacağın süreleri kısaltmak, henüz sözlü iletişime geçmeden firmalara kendini en iyi şekilde tanıtmanı sağlamak için özgeçmişini bize gönder. 

Hired-bro.png

İşe alımcıların dilinden

Okyanusta bir balığız ama sıradan bir balık olmadığımızı göstermemiz çok zor değil. İşe alımcıların ve yöneticilerin dilini anlıyoruz.

Akıl karışıklıklarını gidererek

Okyanusa yüzmeyi bilmeden atlamış olabilirsin. Geleceğin hakkında endişelenip kariyerine nasıl yön verebileceğinden emin olmayabilirsin. Üniversite öğrencileri özel olarak başka yerde bulamayacağın kariyer tavsiyeleri veriyoruz. Bunları gerçekleştirmen gereken konuların başlıklarını da seninle detaylı olarak paylaşıyoruz. Böylece eksiklerini giderebilir veya yeni bir çalışma planı oluşturabilirsin.

Experts-pana (1).png
Virtual reality-amico_edited.png

Teknolojiyi kullanarak

Özgeçmişini sadece organizasyonu, görsel sunumu ve dil bilgisine bakarak incelemiyor, bugün neredeyse bütün şirketlerin kullandığı, çoğu bulut tabanlı olan işe alım yazılımlarına yükleyip test ediyor ve performansını paylaşıyoruz.

Detaylı ve sana özel

Tüm incelemelerimiz adı üzerinde olduğu gibi birer inceleme. Asıl işimiz senin hazırladığın özgeçmişe bakmak. Sonrasında ise hangi sektörlere ve pozisyonlara başvurduğuna özel olarak bakmak. Bunu da tüm detayına varana kadar yapıyoruz.

Makeup artist-rafiki.png

Üniversiteli Özgeçmişi

40

52

Sadece üniversitelilere özel

Bizi Instagram'da takip etmeli ve sitemize üye olmalısın.

Üniversiteli, CV'ni Gönder
Özgeçmişini Yükle
bottom of page